demo

Telefon

+34 666 34 26 50
+90 555 800 30 90

Hakkımızda

CBR Yazılım ve Danışmanlık , Türkiye’nin Bilgi Teknolojileri alt yapılarını üreten ve bu teknolojileri büyük bir başarı ile uygulayan Sistem Yönetimi (Enterprise Network Management) Sistemleri yazılım ve proje grubudur. Yönetim sistemleri geliştirmek için deneyimli yazılım, elektronik ve sistem mühendislerinden oluşan bir ekiptir.

2000’de kurulan CBR, kısa bir sürede KOSGEB ve TÜBİTAK-TEKSEB AR-GE desteklerini alarak sistem yönetimi için komple sistem yazılımları / çözümleri üretir hale gelmiştir ve böylece Türkiye’nin bu alanda ilk faaliyet gösteren ve ürün veren yazılım şirketi ünvanını almıştır.

Entegre sistem geliştirilmesi ve çözüm üretilmesi konularında uzmanlaşmış olan CBR Yazılım, yine özel ağ cihazları için etmen programları, RS232/PLC çözümleri, özel SNMP Tabanlı Etmen (Agent) Çözümleri sunar. Özel çözümler isteyen sistemlerinizin ve diğer yönetim sistemlerinizin cihazlarınızla ve programlarınızla kolay kullanıcı ara yüzleri sayesinde yönetimini uzaktan yapabilmek ve kullanımı çok kolay yönetim sistemleri geliştirerek size özel çözümler üretmek ve verimliliğinizi arttırmayı amaçlar.

Küçük ve orta ölçekli firmalardan büyük ölçekli kuruluşlara kadar pek çok firma destek hizmetlerini sağlamak, servis kalitesini arttırmak, networklerini yönetmek, envanterlerini yönetmek ve daha birçok ihtiyacını karşılamak ve bütün bunları düşük maliyetlerle yapmak için CBR ürünlerini seçtiler.

Misyonumuz

Alanımızda uzman ekibi tekrar oluşturarak yazılım konusunda mükemmel hizmeti müşterilerimize en hızlı şekilde sunmaktır. Bu doğrultuda Bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi, güncel teknoloji ve uygun maliyetli çözümler ile birleştirerek firmalara bilgi işlem konusunda gerekli yazılım , alt yapı, danışmanlık ve destek hizmetlerini sağlamak. İstenen kalite ve standartlara uygun, yüksek teknolojili yazılım ve bilişim çözümleri üretmek için yeni yöntemler geliştirmek.

Planımız

İlk Adım olarak Tescilli Markalarımızdan Biri olan Big:eye ağ yönetim-güvenlik Yazılımının Big:eye:Cyber Edition versiyonunu :
Log Yönetimi , SIEM (Yönetilebilir Bilgi Güvenliği Tehdit ve Olay Yönetimi), Korelasyon & Gelişmiş Kural Motoru, Güvenli (biyometrik iris parmakizi ses etc.) sesli ve yazılı Haberleşme Modulü Ekleyerek en kısa zamanda Geliştirme aşamasıdan üretime geçirmek.


Sonraki ve en önemli Adımımız

Savunma Sanayi + İçişleri ve Ulaşımla ile ilgili Ar-Ge çalışmalarımızı belirli bir seviyeye getirip yazılım haricinde ihtiyaç duyacağımız Tıp ve elektronik Haberleşme konusundaki kısım ve deneyler için Ülkemizin Değerli Üniversitelerinden İTÜ Teknopark çatısı altında uzman ve laboratuvar desteğine başvurmak olacaktır.
logo

CBR Software
Batı Mah. Ortanca Cad.
No:26 Kılıç İş Hanı Kat:3 Daire:12
Pendik / İstanbul / Türkiye

+90 555 800 30 90
info@cbr.com.tr

Değerlerimiz

Türkiye’nin Bilgi Teknolojileri alt yapılarını üreten ve bu teknolojileri büyük bir başarı ile uygulayan Sistem Yönetimi (Enterprise Network Management) Sistemleri yazılım ve proje grubudur.

Telif Hakkı © CBR Software